fbpx

Film promocyjny

Nasza agencja zajmuje się produkcją filmową różnorakiego charakteru. Tutaj prezentujemy reklamę kameralnego projektu mieszkaniowego, zlokalizowanego w centrum Katowic, Brynowie.

Promocja śląska, jako idealnego miejsca do życia – centrum aglomeracji plus park pełen zieleni – Wille Parkowa.

Relacja z wydarzenia

17 maja Dziedziniec Arkadowy na Wawelu zamienił się w mozaikę zmieniających się, kolorowych iluminacji. Z racji, że nasza ekipa filmowa lubi wyzwania, wybraliśmy się na wycieczkę do Krakowa w celu zarejestrowania tego wydarzenia.

Polska Energia na Wawelu jest to projekt video, który powstał w wyniku pomysłu firmy TAURON na jedno z wydarzeń krakowskiej Nocy Muzeów.

Nasza agencja filmowa zrealizowała materiał, który posiada niemały ładunek energetyczny. Sprzęt filmowy rejestrował cały dzień przygotowań do projektu, żeby na deser uchwycić efekt końcowy – multimedialny pokaz oraz wpatrzonych w niego uczestników wydarzenia.

Rytm naszego filmu internetowego wyznacza muzyka, która współgra z ciągiem obrazów zarejestrowanych przez kamery. Zastosowaliśmy montaż, w którym gra kolorów, przestrzeni i detali pozwoliła osiągnąć efekt intrygującej opowieści.

Film promocyjny

Redknife films miał przyjemność współpracować z katowicką firmą zajmującą się modą męską, jej uzupełnianiem i dopracowywaniem w każdym szczególe.

Poszetka.com to film promocyjny połączony z elementami making of. Zrealizowana w stylu włoskim, oddaje niesamowity klimat elegancji zestawionej z awangardą. Ręcznie szyte dodatki do mody męskiej zaprezentowane zostały na modelach oraz za pomocą zbliżeń, efekt potęguje uzyskanie nasyconej kolorystyki i zastosowanie ujęć slow motion, dla podkreślenia akcesoriów.

Seria filmów promujących design

„Design Silesia” to projekt zapoczątkowany w 2010 roku, którego głównym celem jest przybliżenie przedsiębiorcom, samorządom oraz środowisku akademicko-naukowemu tematu designu oraz zachęcanie do wdrażania innowacji poprzez design.

Design odgrywa zasadniczą rolę w tworzeniu nowych produktów, usług i systemów.

To sposób rozwiązywania problemów i znajdowania najlepszych rozwiązań nastawionych na
różnorodnych użytkowników. Design może pozytywnie wpływać na przemianę jakości przestrzeni
publicznej i usług, wpływać na wzrost innowacyjności regionu i odpowiadać na oczekiwania
społeczne.

Film promocyjny | Reportaż

Film promocyjny o designie dotyczący śląskich ikon tego zjawiska. Co jest warte uwagi, zobaczcie w naszej realizacji.

Czy znasz długopis marki Zenith? Oczywiście, to produkt śląskiego środowiska projektanckiego, jak i wiele innych, ciekawych rzeczy. Design to przede wszystkim forma użytkowa czy sztuka?

W naszym wideo reklamowym znalazły się wypowiedzi (dr hab. Irma Kozina, Mariusz Kleszczewski) oraz prezentacje projektów związanych z tytułowym zjawiskiem:

– wydanie książkowe Śląskie Ikony Designu

– strona internetowa www.ikony.design-silesia.pl